Nowości

Skandal !!!! Właścicielka Felusia ponosi przykre konsekwencje zaniedbania w klinice weterynaryjnej Braci Mniejszych w Konstantynowie

Klinika weterynaryjna Braci Mniejszych Konstantynów Łódzki -co za skandal!

Pani Karolina wiedziała, że eutanazja jej 16-letniego ciężko chorego kotka o imieniu Feluś, jest koniecznością. Powierzyła klinice uśpienie kota. Dwa dni po zabiegu miała odebrać ciało zwierzęcia i zawieźć je na cmentarz. Kotek miał czekać dwa dni na pogrzeb zorganizowany przez Panią Karolinę Sawicką,po dwóch dniach przyjechała po swojego Przyjaciela,by spoczął razem ze swoimi psimi przyjaciółki ale niestety kota nie zastała w klinice.

Nikt nie skontrolował Wizyty Pracownika pracującego z utylizacji i nie zadbał, by kot który miał być odseparowany i wyraźne oznaczony do pozostawienia. Mimo tego, pracownik z utylizacji wszedł do kliniki i wziął wszystkie ciała do utylizacji, bez żadnej kontroli ze strony weterynarza.

Klinika odmawia napisania protokołu.Według prośby pani Karoliny Sawickiej prośby – by wyraźnie zaznaczyć, że wydali kota firmie Utylizacyjnej, Tylko dają na papierze wzmiankę. Ponieważ: Nie wiadomo kto zawinił ?. pani Karolina napisała pod w swoim poście na Facebooku pomyślicie-o co ta afera,to tylko kot. NIE. TO CZŁONEK NASZEJ RODZINY… !!!!

Stanowisko Kliniki Braci mniejszych w Konstantynowie -nikt nic nie wie.Klinika zrzuca winę na firmę utylizacyjną.Odmawiają również podania nazwy firmy utylizacyjnej, z którą współpracują.
Ktoś musi wziąć odpowiedzialność !!Czyżby klinika weterynaryjna coś ukrywała?


Wzmianka o nie wydaniu zwłok kota

Wypowiedź mamy Karoliny Sawickiej : cyt: „Wyobraźcie sobie co czuje moja córka- na cmentarzu już wszystko przygotowane,przepłakane noce i ból po stracie,świadomość;ze trzeba jeszcze znaleźć żeby Go pochować,a klinika Braci Mniejszych mówi że,ciała nie ma bo ktoś zabrał zutylizować.Pani Karolina Sawicka Straciła ukochanego kota i niestety nie może go pochować.

Incydent wyjaśniany będzie z firmą odbierającą zwłoki zwierząt do utylizacji dopiero za kilka dni. Właścicielka Felusia ma zamiar zgłosić sprawę do izby lekarsko-weterynaryjnej.

Feluś

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close
Close